RİSALE FORUM
RİSALE FORUM
RİSALE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RİSALE FORUM

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  HULUSİ ABİYE SÜNNET NASİHATİ BEDİÜZZAMAN HZ LERİNDEN I_icon_mini_register  HULUSİ ABİYE SÜNNET NASİHATİ BEDİÜZZAMAN HZ LERİNDEN I_icon_mini_login  
moderatör alımlarımız başlamıştır

HULUSİ ABİYE SÜNNET NASİHATİ BEDİÜZZAMAN HZ LERİNDEN

YazarMesaj
LaiLaheiLLaHu
Saidler
Saidler
LaiLaheiLLaHu

tahkik derecesi : 5956
nur puan teşekkur : 1

HULUSİ ABİYE SÜNNET NASİHATİ BEDİÜZZAMAN HZ LERİNDEN Empty
MesajKonu: HULUSİ ABİYE SÜNNET NASİHATİ BEDİÜZZAMAN HZ LERİNDEN   HULUSİ ABİYE SÜNNET NASİHATİ BEDİÜZZAMAN HZ LERİNDEN Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 8:18 pm

Evet İslâmiyet gibi bir âlî tarîkatım, acz u fakrı Allah'a karşı bilmek gibi bir meşrebim, Seyyid-ül Mürselîn gibi bir rehberim, Kur'an-ı Azîmüşşan gibi bir mürşidim, bir dakikada mertebe-i velayete erişmek gibi ulvî bir netice almak mümkün olan askerlik gibi bir mesleğim var.

Üstadım bana ve dinleyen her zevi-l ukûle, tarîkat zamanı değil, imanı kurtarmak zamanıdır, beş vakit namazını hakkıyla eda et, namazın nihayetindeki tesbihleri yap, ittiba'-ı sünnet et, yedi kebairi işleme dersini vermiştir. Ben gerek bu derse, gerek Risalet-ün Nur ile verilen derslere, Kur'an'dan istinbat buyurarak gösterdiği hakikatlere karşı Allah'ın tevfikiyle can ü dilden belî dedim, tasdik ettim ve bana böylece hakikat dersini veren bu zâta da ömrümde ilk defa olarak Üstad dedim. Hata etmedim, isabet ettim.

Hulusi

www.saidnurforum.co.cc
http://risaleforum.0forum.biz/

HULUSİ ABİYE SÜNNET NASİHATİ BEDİÜZZAMAN HZ LERİNDEN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HUTUVATI SİTTE RİSALESİ BEDİÜZZAMAN